slideshow (en)

یخچال و فریزرهای فروشگاهی - ایسا ایران

یخچال فروشگاهی

 

ایسا با هدف پیشی گرفتن و مقابله با چالش های روز دنیا تصمیم به ساخت یک مجموعه کامل که شامل فضایی بزرگ برای تحقیق و توسعه, طراحی, نوری در تولید است, گرفت. در سال ۲۰۱۵ این پروژه با فاصله چندین کیلومتری از دفتر تاریخی ایسا شروع به کار کرد.

این ستاد با مساحتی به بزرگی ۱۷۰ هزار متر مربع خانه ای برای کارکنان ایسا است که ۸۵ هزار متر مربع ان فضایی کاملا به روز و دوستار محیط زیست است. این فضا با استفاده از انرژی های قابل بازیافت اداره میشود که مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا ساخته شده است.

محصولات ایسا نشانگر کیفیت و تخصص در صنعت سرمایش صنف خورده فروشی از کوچک ترین سایز تا بزرگترین آنها , مانند سوپر مارکت ها و رستوران ها, هستند. کیفیت بالای محصولات, به همراه طراحی بی نظیر, استفاده آسان و قدرت نمایش بالا این محصولات را به صدر جدول انتخاب خورده فروشان منتقل کرده است. تمامی محصولات این بخش نیز به صورت موتور سرخود و یا با سیکل برودت های جدا در اختیار مشتریان بوده تا هرگونه نیازی را بر طرف کنند.

تکنولوژی “نمایش” بهترین راه برای تمجید جلوه یک بستنی خانگی است. با استفاده از این تکنولوژی میتوان یک نمای سه بعدی از بستنی به مشتری ارائه داد. این کابین ها با وجود پنل  جلوی شفاف به شما این امکان را میدهد تا حتا ظروف بستنی را نیز به نمایش بگذارید. 

 

فریزر فروشگاهی

 

 در ایسا تنها باقی ماندن محصولات هدف کار نیست. بلکه ما به دنبال ماندگاری نام همچنین محیط زیست و مردم هستیم. شما نیز میتوانید با همراهی ما در این راه کمکی به محیط زیست و توسعه مدل های جدید باشید. ما در سادگی و ثبات طراحی همواره به دنبال پیشرفت هستیم.

از این روز به بعد, به لطف تیم قوی تحقیق و توسعه, طیف بیشتری از محصولات که از هز طبیعی CO2 استفاده میکنند در بازار موجود خواهند بود.

شرکت ایسا با دریافت گواهی های ISO 9001  و ISO 14001   در کیفیت ثابت کرده است که این شرکت همواره بر روی رضایت مشتریان خود, تحقیق بر روی تکنولوژی های روز دنیا, همچنین طراحی  تمرکز میکند. در کنار هر آنچه گفته شد لازم به ذکر است محافظت از محیط زیست همواره سر لوحه کار ایسا میباشد.

منبع : www.isairan.com

Category: banner
Hits: 1047

projects

Teknoland Stores

تکنولند تیتر   

Read More

Shamshiri Restaurant
Padideh Shandiz

blog

Alto Rosario store
ELEVENPARIS store
Nike+ Run Club

news

BWM Office

 

 

Read More

cantact us

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

         
© 2015 Roberduman.com. All rights reserved

news letter