رستوران ایتالیایی Ciak All Day 

اثر گروه آرشیتکت “Mas Studio Limited” 

مکان: چین

طراحی رستوران

 

طراحی این رستوران از خود برند و ویژگی های غذاهای خانگی ایتالیایی برگرفته شده است. تم طراحی از یک کلبه دنج جنگلی ایده گرفته و داخل این رستوران با لوازم آنتیک مثل پنجره های چوبی, مبل های قدیمی با چرم و پارچه، زمین سرامیک و میز های چوبی تکمیل شده است.

 

خرده فروشی

 

نقاشی هایی از شهرهای قدیمی ایتالیا روی دیوار نصب شده اند. طرح اصلی با چوب اجرا شده و مثل شاخه های درخت که به همه جهت پخش می شوند؛ روی سقف پخش شده اند. این چوب در ترکیب با مس و سرامیک قرمز در این فضای شیک، حسی قدیمی به مشتریان هدیه میکند. از دیگر خصیصه های جالب این طراحی، سقف باز ان است که باعث شده فضا خفه نباشد.

 

 

تخته چوب های عمودی و افقی که کنار هم قرار گرفته اند تا شکل یک درخت و شاخه هایش را ایجاد کنند؛ به بزرگ نشان دادن و زنده کردن این فضا نیز کمک می کنند. لوگو این برند که المان اصلی طراحی این فضاست و در نزدیکی در ورودی قرار گرفته است؛ یک نمایشگر از لیست محصولات موجود در این فضا نیز هست. این امر از یک فلسفه قدیمی ایتالیایی که می گوید بالا ترین کیفیت ازآن مشتریست؛ گرفته شده است.
در انتهای رستوران هم یک تلوزیون قدیمی و یک مبل قدیمی گذاشته شده است که مشتریان می توانند با نشستن در آن فضا و نگاهی به فیلم های قدیمی که در حال پخش است؛ حسی از هالیوود دهه ۴۰ و ۵۰ را بگیرند.

 

 

 

 

 

ترجمه و تنظیم در تحریریه ریتیل ایران

حق استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است.

 

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش