slideshow (en)

آخرین اخبار

اسباب کشی کسب و کارها به فضای مجازی

 

شکل ظاهری زندگی روزمره ما نسبت به گذشته نه چندان دور خودمان تغییرات زیادی در بستر زمان را به طور آرام آرام تجربه کرده و اگر ظاهر زندگی خود را با ۲۰ سال قبل و حتی پیش از آن مقایسه کنیم، متوجه می شویم که جوامع بشری توانسته‌اند از ابزار اختراعی خود برای سهولت هرچه بیشتر بهره‌برداری کنند. این موضوع را هنگامی می توانیم به صورت ملموس درک کنیم که برای گرفتن تاکسی، دیگر نیازی نیست که به خیابان برویم، دست بلند کنیم، بر سر کرایه چانه بزنیم و سپس سوار شویم. حتی قرار نیست که با تاکسی تلفنی محل تماس بگیریم، آدرس بدهیم و منتظر آمدن تاکسی شویم. بلکه با لمس چند گزینه در پلتفرمی که در تلفن همرامان داریم می توانیم تاکسی را با قیمت حداقلی و رقابتی داشته باشیم. در مبحث خرید نیز همین اتفاق رخ داده، به این صورت که دیگر نیاز نیست به مراکز فروش مراجعه کنیم، تمام مغازه ها را با صرف وقت بسیار زیاد بگردیم و در نهایت کالای مورد نیاز را انتخاب کنیم.

Read more

لایحه اصلاح قانون نظام صنفی آماده تقدیم به مجلس

 

رئیس اتاق اصناف ایران در خصوص اقدامات دولت در جهت تحقق شعار سال جاری “اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال” خاطرنشان کرد: حدود ۱۰۰ برند به ۱۷۰ برندی که در بخش پوشاک بود، افزوده خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، علی فاضلی در حاشیه یازدهمین اجلاس دوره ششم نمایندگان اتاق اصناف ایران که در مشهد مقدس برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: هر سه ماه یک بار اجلاس نمایندگان اتاق اصناف در تهران برگزار می‌شود اما امسال پایان دوره مدیریتی اکثریت مدیران اتاق اصناف کشور است که به همین جهت تصمیم بر آن شد این جلسه را در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار کنیم.

Read more

قیمت گذاری کالاها باید کارشناسی شده و به نفع مصرف کننده باشد

 

رئیس اتحادیه فرش ماشینی و موکت تهران گفت: ابلاغیه اخیر وزارت صنعت ، معدن و تجارت در خصوص حذف برچسب قیمت کالا توسط کارخانه ها در خصوص همه محصولات مصداق ندارد. محمدهادی کمالیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: برای برخی از محصولات همچون فرش یا موکت ، داشتن برچسب قیمتی توجیه ندارد .

Read more

همایش اصناف و بازار به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار شد

همایش امامت و ولایت به مناسبت هفته بسیج اصناف با حضور نماینده محترم ولی فقیه استان لرستان و امام جمعه خرم آباد ، رییس و هیئت رییسه اتاق اصناف لرستان ، مدیران دستگاههای اجرایی استان ، روسای اتحادیه های صنفی و جمع کثیری از اصناف و بازاریان برگزار شد .

Read more

ارائه فاکتور فروش به خریدار توسط کارخانه‌ها الزامی است

 رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه ارائه فاکتور فروش به خریداران از سوی کارخانه‌ها الزامی است، گفت: عمده فروشان و خرده‌فروشان هم کالا را بر اساس سود تعیین شده توسط کمیسیون نظارت به مصرف‌کننده عرضه می‌کنند.

Read more

projects

Teknoland Stores

تکنولند تیتر   

Read More

Shamshiri Restaurant
Padideh Shandiz

blog

Alto Rosario store
ELEVENPARIS store
Nike+ Run Club

news

BWM Office

 

 

Read More

cantact us

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

         
© 2015 Roberduman.com. All rights reserved

news letter