راه‌اندازي بازارچه‌هاي خرده فروشي ايران در كشورهاي همسايه

رئيس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي كشور از راه‌اندازي بازارچه‌هاي خرده فروشي توليدات ايراني، در كشورهاي همسايه ايران خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه فارس، محسن جلال‌پور عصر چهارشنبه 27 آبان در نشستي با حضور روساي اتاق‌هاي اصناف و تعاون استان فارس، راه‌اندازي اين بازارچه‌ها را زمينه‌ساز آشنايي مردم ديگر كشورها با توليدات ايران و همچنين بستر ساز تعاملات فرهنگي دانست.

وي همچنين از برگزاري همايش سه اتاق بازرگاني، اصناف و تعاون با حضور وزرا در دي‌ماه امسال خبر داد و گفت: با راه‌اندازی دبیرخانه مشترک این سه اتاق به دنبال ایجاد اتحاد و همدلی بیشتر هستیم زیرا این‌گونه رفتارها به‌طور یقین در توسعه اقتصادی کشور مؤثر خواهد بود.

جلال‌پور همچنين به آنچه پليسي شدن اتاق اصناف عنوان مي‌كرد، انتقاد و تصريح كرد: از گذشته‌های دور هر شخصی که کاسبی راه‌اندازی می‌کرد در مجموعه اصناف نیز عضو بود، اما امروز متأسفانه فضای پلیسی بر اصناف حاکم شده که باید این وضعیت نیز ساماندهی شود.

به گزارش ايسنا، رئیس اتاق بازرگانی ایران همچنين با حضور در جمع زنان كارآفرين و بازرگان استان فارس، نگاه اتاق هشتم به حضور زنان در اتاق‌های بازرگانی و تشکل‌هاي اقتصادي را نگاهي متفاوت و مؤثر ارزيابي كرد.

جلال‌پور با يادآوري اينكه در دوره جديد براي اولين بار مسئوليت اتاق بازرگاني اهواز به يكي از بانوان سپرده شده و سه نفر از بانوان در كشور مسئوليت سه كميسيون تخصصي اتاق ايران را عهده‌دار هستند، گفت: اتاق هشتم بستر مناسبی را برای حضور و ارتقاء جایگاه زنان فراهم کرده، لذا بايد از این بستر بهره لازم را برد.

مجموعه: آخرین اخبار
تعداد بازدید: 1571

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         



کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش