slideshow (en)

«دی اچ ال» در ايران 40 ساله شد

شركت حمل و نقل بين المللي «دي اچ ال» طي مراسمي 40 سال فعاليت خود را درايران جشن گرفت.

 مراسم چهلمین سال فعالیت DHL در ایران

در اين مراسم كه با حضور جمعي از مقامات دولتي، شركاي تجاري و اصحاب رسانه برگزار گرديد، مديران ارشد شركت DHLتوضیحاتی در مورد فعالیت ها و دستاوردهاي این شرکت در مدت حضور خود در ایران ارائه کردند.

شركتDHL  كه نام آن برگرفته از حروف اول اسم شرکاء (Dalsey, Hillblom,&Lynn) است، فعاليت خود را در سال 1969 آغاز كرد و در سال 2002 توسط شركت «دويچه پست» كه بزرگترين شركت پستي آلمان مي‏باشد، خريداري شد.

هم اكنون این شرکت به عنوان بزرگترین ارائه دهنده ي خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی و نيزسود آورترین شرکت حمل و نقل، در بیش از 180 کشور جهان شعبه داشته و هر ساله میلون‌ها بسته پستي را به سراسر جهان ارسال می‌کند.

پول هاريسون مدير عامل دی- اچ-ال در ایران گفت: «دي اچ ال به عنوان قدیمی ترین شرکت حمل و نقل سریع هوایی در ایران، در سال ۱۹۷۵ تاسیس و به مدت 40 سال با داشتن امکانات وسیع در گمرک و ۸ شعبه شهرستانهای اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، کیش، بندر عباس و عسلویه مجهزترین، دقیق ترین و سریع ترین امکانات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.»

و همچنان خاطر نشان كرد كه شركتDHL  همواره با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته در جهت بهبود خدمات خود پیشقدم بوده چنانكه اكنون با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین سیستم اطلاع رسانی،  به مشتریان خود اين امكان را مي دهد كه از طریق پست الکترونیک This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. و يا از طريق شبکه اینترنت www.dhl.co.irموقعیت بسته پستي خود را در هر لحظه در تمام نقاط دنیا تعقیب و پیگیری نمایند.

همانطورکه میدانید، این روزها انتخاب يك شرکت بین المللي حمل و نقل، يكي از دغدغه هاي کاربران ایرانی در مورد خرید از فروشگاه هاي اینترنتی خارجي، ارسال مدارک و يا نمونه اجناس به تمام نقاط دنیا است.

شرکت بین المللي DHL توانسته هم گام با عصر ارتباطات پیش رفته و تمام تجهیزات و خدمات روز دنیا را به كار برد تا كيفيت بالاي تحويل محموله ها، پيگيري آسان و سريع مرسوله توسط مشتری، سرعت و قیمت مناسب را در اختیار تمام مشتری هاي خود قرار دهد.

شایان ذکر است شرکت بین المللي DHL با به كار گيري بيش از210 نفر از پرسنل فعال خود، و بيشتر از 80 دستگاه تریلی و 10 پرواز در روز میتواند تمام انتظارات مشتریان خود را برآورده كند. هم اکنون بعد از 40 سال فعالیت حرفه ای، پرچم دار ارسال کالا و مدارک به صورت سریع هوايی به تمام نقاط دنیا هستند. شایان ذکر است كه شرکت بین المللي DHLدر حال حاضر به 120.000مقصد و 220 کشور ارسال کالا دارد.

درباره «دي اچ ال»

DHL  یک برند بین‏المللی پیشرو در صنعت حمل و نقل و بخشی از Deutsche Post DHL Group می‏باشد. بخش‏های مختلف  DHL  ارائه دهنده پرتفولیوی بی نظیری از خدمات حمل و نقل می باشند که دامنه وسیعی شامل تحویل بسته ها در داخل و خارج کشورها، حمل و نقل بین‏المللی دریایی، هوایی، زمینی و اکسپرس و نیز مدیریت زنجیره تامین صنعتی را در بر می‏گیرد.

DHL  با بیش از 325000 نیروی انسانی در بیش از 220 کشور و ناحیه در سرتاسر جهان، افراد و کسب و کارها را به شیوه‏ای امن و قابل اطمینان با یکدیگر مرتبط ساخته و جریان تجارت جهانی را تسهیل می‏کند. بواسطه ارائه راهکارهای تخصصی برای بازارها و صنایع در حال رشد شامل تجارت الکترونیک، فناوری، علوم زیستی و مراقبت‏های بهداشتی، انرژی، خودرو و خرده‏فروشی، تعهد اثبات شده به مسئولیت‏پذیری شرکتی و نیز حضوری بی‏نظیر در بازارهای در حال توسعه، DHL  به طور قاطعانه در جایگاه "بهترین شرکت حمل و نقل دنیا" قرار گرفته است.

 

 

 

 

Category: آخرین اخبار
Hits: 2209

projects

Teknoland Stores

تکنولند تیتر   

Read More

Shamshiri Restaurant
Padideh Shandiz

blog

Alto Rosario store
ELEVENPARIS store
Nike+ Run Club

news

BWM Office

 

 

Read More

cantact us

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

         
© 2015 Roberduman.com. All rights reserved

news letter