slideshow (en)

آغاز حراج فروشگاههای بریتانیا زودتر از موعد هرساله

 

حراج خرده فروشی در بریتانیا

 

حراج بزرگ فروشگاههای بریتانیا زودتر از موعد هر ساله آغاز شد. بطور سنتی این حراج هر ساله از ۲۶ دسامبر آغاز می شود اما امسال سه چهارم فروشگاههای بزرگ پیش از این تاریخ حراج کالاهایشان را آغاز کرده و بطور قابل توجهی قیمت محصولاتشان را کاهش داده اند و فروشندگان تلاش می کنند با استفاده از فرصت کریسمس، مشتریان را به داخل مغازه ها بکشانند.

نیک کارول، تحلیلگر اقتصادی می گوید: «امسال میزان خریدها کمتر از سالهای گذشته بوده است که علت اصلی آن گرم شدن هواست. فروشندگان کفش و پوشاک باید زودتر از همیشه حراج کالاهایشان را شروع می کردند تا با توجه به تقاضایی که در زمان کریسمس وجود دارد سعی کنند انبارهای امسال را خالی کنند.»

در فرانسه علاوه بر گرمای هوا، حملات تروریستی ماه نوامبر نیز باعث شد از میزان حضور مردم در مراکز بزرگ خرید کم شود و در مقابل، میزان خرید اینترنتی افزایش یابد. بنا بر تحقیقات، طی پنج هفته گذشته از شمار مشتریان حاضر در فروشگاههای این کشور دو و نیم میلیون نفر کم شده و در مقابل، هشتصد هزار نفر به شمار مشتریان خریدهای اینترنتی اضافه شده است. اگرچه بار دیگر با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و جشن کریسمس حضور مردم در خیابانها افزایش یافته است.

پی یر پلاری، مدیر فروشگاه پرنتان فرانسه می گوید: «در مقایسه با حمله ماه ژانویه به دفتر نشریه شارلی ابدو، پس از حمله ماه نوامبر در پاریس، بازگشت مردم به فروشگاهها کندتر بود. حمله ماه ژانویه نیز در زمان حراج بزرگ انجام شد و اکنون نیز زمان مهمی برای فعالیتهای تجاری است زیرا پایان سال است. ما متوجه کمی تغییر در رفتار مصرف کنندگان و مشتریان شده ایم.»

یک روز پس از وقوع حملات پاریس، خزانه داری فرانسه پیش بینی کرد که این حملات هزینه ای معادل دو میلیارد یورو برای اقتصاد فرانسه به همراه داشته باشد.

منبع: یورونیوز

Category: آخرین اخبار
Hits: 1017

projects

Teknoland Stores

تکنولند تیتر   

Read More

Shamshiri Restaurant
Padideh Shandiz

blog

Alto Rosario store
ELEVENPARIS store
Nike+ Run Club

news

BWM Office

 

 

Read More

cantact us

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

         
© 2015 Roberduman.com. All rights reserved

news letter