نخستین همایش ملی مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در حوزه شهروندی با محوریت اصناف


خرده فروشی

 

با حضور علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران، نخستین همایش ملی مدیریت بهداشت ، ایمنی و محیط زیست در حوزه شهروندی با محوریت اصناف روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، در این همایش یک روزه روسای ۹ اتحادیه صنفی مرتبط با مسایل زیست محیطی حضور خواهند داشت.

روسای اتحادیه های آهنگران وصنعتگران اتومبیل، سازندگان و فروشندگان گلگیر و رادیاتور، آرایشگران مردانه، دارندگان اتوسرویس، تعمیرگاه، پارکینگ و کارواش اتومبیل، نانوایان سنتی، فروشندگان مصالح ساختمانی، رستوران وسلف سرویس، میوه و سبزی فروشان و همچنین کابینت سازان با حضور در این همایش از آخرین دستاوردهای مرتبط با موضوع ایمنی ، بهداشت و محیط زیست در حوزه صنفی خود مطلع می شوند.

بخشی از محورهای این همایش را سیستم مدیریت HSE در کسب و کارهای کوچک، شناسایی و ارزیابی ریسک های HSE در اصناف، تازه ترین روش های علمی در جهت شناسایی و ارزیابی ریسک اصناف، مدیریت ایمنی و حوادث ناشی از کار در اصناف، تجزیه و تحلیل علل حوادث در کسب و کارهای کوچک، تاثیر آموزش بر ارتقای سطح HSE و عملکرد شاغلان اصناف تشکیل می دهد.

چالش ها و پتانسیل های موجود در کسب و کارهای کوچک جهت ارتقای سطح ایمنی، ارتقای فرهنگ HSE در حوزه اصناف، ارزیابی ارگونومی شاغلان اصناف، فناوری های نوین در HSE کسب و کارهای کوچک ، راهکارهای بهینه سازی در مصرف انرژی اصناف ، تاثیر عملکرد اصناف بر سلامت شهروندان، برآورد اقتصادی پیاده سازی مدیریت HSE در اصناف و برآورد هزینه حوادث در کسب و کارهای کوچک نیز بخشی دیگر از محورهای همایش است.

 

تهیه و تنظیم : تحریریه ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

مجموعه: آخرین اخبار
تعداد بازدید: 333

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش