عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: مهار تورم و شفاف سازی، مهم ترین دستاوردهای دولت در چهار سال اخیر است.

محمود هاشمی در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: دولت یازدهم تا به  امروز توانسته نرخ تورم را به خوبی کنترل کند و قیمت ها را در سطح معینی نگه دارد. این دستاوردها باعث شده که هزینه خانواده ها افزایش نیابد. باید هزینه واقعی خانواده ها متعادل شود.

 وی ادامه داد: صنایع کوچک و متوسط کشور در گذشته مورد بی مهری قرار گرفته اند و برای اینکه نقش و سهم این صنایع در اقتصاد کشور افزایش یابد، باید سیاست های اقتصادی مقاومتی به طور دقیق اجرایی شود. هاشمی گفت: صنایع  کوچک و متوسط نباید برای تامین مواد اولیه و ماشین آلات به کشورهای خارجی متکی باشند و باید هم مواد اولیه و هم ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز این صنایع در داخل کشور ساخته شود و در این زمینه خودکفا شویم. عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران افزود: اینکه دولت فقط به صنایع بزرگ توجه داشته باشد، درست و منطقی نیست و با این عملکرد نمی توان به رشد اقتصادی مورد نظر در برنامه های سالانه رسید.

وی با بیان اینکه بسیاری از کشورهای جهان از طریق حمایت از صنایع کوچک و متوسط به رشد و پیشرفت نائل شده اند، اظهار کرد: لازم است دولت ما حمایت از صنایع کوچک و متوسط تولیدی را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.

 

منبع : www.otaghasnafeiran.ir

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

 

 

مجموعه: آخرین اخبار
تعداد بازدید: 59

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش