نماینده اتاق اصناف ایران در شهر قم گفت: با اصلاح قوانین مالیاتی،  کم کم به سمتی می رویم که دریافت مالیات بر مبنای درآمدهای واقعی شکل بگیرد اما هنوز هم تا رسیدن به هدف راه زیادی داریم.

حسن احمدلو در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: منتظر بهبود فضای کسب و کار هستیم و امیدواریم که که شرایط کاری اصناف بسیار بهتر از وضعیت کنونی شود. اکنون باید فشارهای مالیاتی از اصناف برداشته شود؛ در وضعیت کنونی یکی از مهم‌ترین خواسته‌های اصناف کاهش مالیات یا حداقل وضع آن با توجه به شرایط واحدهای تولیدی است.

وی تصریح کرد: در سال های گذشته شیوه اخذ مالیات در بسیاری موارد بر اساس نظر ممیزان مالیاتی و به صورت سلیقه ای بود اما خوشبختانه کم کم این شیوه به سمت دریافت مالیات بر مبنای عملکرد و درآمد واحدهای صنفی در حال حرکت است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب راه دارد .

احمدلو در خصوص کنترل و نظارت بازار در ماه مبارک رمضان افزود: در ماه رمضان به دلیل حساسیت مصرف کالاها درحوزه صنایع غذایی، طرح بازرسی و کنترل بازار صورت گرفته و قیمت ها نیز رصد شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای مواد غذایی به‌ویژه کالاهای پرمصرف از قبیل انواع فرآورده‌های لبنی، قند و شکر، آرد گندم و برنج، زعفران، خرما، روغن مورد مصرف در زولبیا و بامیه و… کارشناسان  اتاق اصناف نسبت به بازرسی مستمر در مراکز عرضه و فروش در این ایام اقدام خواهند کرد.

منبع : www.otaghasnafeiran.ir

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

 

 

مجموعه: آخرین اخبار
تعداد بازدید: 54

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش