slideshow (en)

 

نماینده اتاق اصناف ایران در شهر قم گفت: با اصلاح قوانین مالیاتی،  کم کم به سمتی می رویم که دریافت مالیات بر مبنای درآمدهای واقعی شکل بگیرد اما هنوز هم تا رسیدن به هدف راه زیادی داریم.

حسن احمدلو در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران افزود: منتظر بهبود فضای کسب و کار هستیم و امیدواریم که که شرایط کاری اصناف بسیار بهتر از وضعیت کنونی شود. اکنون باید فشارهای مالیاتی از اصناف برداشته شود؛ در وضعیت کنونی یکی از مهم‌ترین خواسته‌های اصناف کاهش مالیات یا حداقل وضع آن با توجه به شرایط واحدهای تولیدی است.

وی تصریح کرد: در سال های گذشته شیوه اخذ مالیات در بسیاری موارد بر اساس نظر ممیزان مالیاتی و به صورت سلیقه ای بود اما خوشبختانه کم کم این شیوه به سمت دریافت مالیات بر مبنای عملکرد و درآمد واحدهای صنفی در حال حرکت است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب راه دارد .

احمدلو در خصوص کنترل و نظارت بازار در ماه مبارک رمضان افزود: در ماه رمضان به دلیل حساسیت مصرف کالاها درحوزه صنایع غذایی، طرح بازرسی و کنترل بازار صورت گرفته و قیمت ها نیز رصد شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای مواد غذایی به‌ویژه کالاهای پرمصرف از قبیل انواع فرآورده‌های لبنی، قند و شکر، آرد گندم و برنج، زعفران، خرما، روغن مورد مصرف در زولبیا و بامیه و… کارشناسان  اتاق اصناف نسبت به بازرسی مستمر در مراکز عرضه و فروش در این ایام اقدام خواهند کرد.

منبع : www.otaghasnafeiran.ir

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

 

 

Category: آخرین اخبار
Hits: 340

projects

Teknoland Stores

تکنولند تیتر   

Read More

Shamshiri Restaurant
Padideh Shandiz

blog

Alto Rosario store
ELEVENPARIS store
Nike+ Run Club

news

BWM Office

 

 

Read More

cantact us

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

         
© 2015 Roberduman.com. All rights reserved

news letter