مقالات بیشتر

مؤثرترين روش‌ها براي فراري دادن مشتري! - قسمت سوم

retail iran

 

در بخش های قبلی اين مطلب، به اهميت نظافت و آراستگي فروشگاه پرداختيم و به نكاتي اشاره كرديم كه در صورت عدم رعايت آنها، به احتمال زياد در بلندمدت مشتريان‌مان را از دست خواهيم داد. در اين بخش نيز به موارد ديگري خواهيم پرداخت كه در صورت بي‌توجهي به آنها، انگيزه و اشتياق مشتريان را براي حضور در فروشگاه‌مان از بين خواهيم برد:

ادامه مطلب ...

مؤثرترين روش‌ها براي فراري دادن مشتري! - قسمت دوم

retail iran

 

 در بخش نخست اين مطلب، به اهميت نظافت و آراستگي فروشگاه پرداختيم و به نكاتي اشاره كرديم كه در صورت عدم رعايت آنها، به احتمال زياد در بلندمدت مشتريان‌مان را از دست خواهيم داد. در اين بخش نيز به موارد ديگري خواهيم پرداخت كه در صورت بي‌توجهي به آنها، انگيزه و اشتياق مشتريان را براي حضور در فروشگاه‌مان از بين خواهيم برد.

ادامه مطلب ...

مؤثرترين روش‌ها براي فراري دادن مشتري! - قسمت اول

 

همه ما كم و بيش حساسيت‌هاي خاص خود را داريم؛ مسائلي كه ناراحت يا عصباني‌مان مي‌كنند. گاهي مسئله‌اي كه توي ذوق يك مشتري مي‌زند، براي مشتري ديگر، مسئله‌اي پيش‌پاافتاده و عادي است. 

ادامه مطلب ...

مهم‌ترين اركان بازاريابي و تبليغات ديداري - قسمت سوم

retail iran

 

 در بخش های قبلی اين مطلب، به سه نكته درباره افزايش تأثير و بهره‌وري علائم و سازه‌هاي بازاريابي و تبليغات ديداري (بصري) پرداختيم كه مي‌توانند با كمترين هزينه، بيشترين محرك و انگيزه را در مشتري براي خريد القاء كنند. در اين مطلب نيز به دو مورد ديگر اشاره خواهيم كرد. 

ادامه مطلب ...

مهم‌ترين اركان بازاريابي و تبليغات ديداري - قسمت دوم

طراحی هایپر  مارکت

 

در قسمت قبلی به مواردی در رایطه با  اركان بازاريابي و تبليغات ديداري پرداختیم . در این قسمت به دو مورد دیگر اشاره میکنیم. 

بازاريابي و تبليغات ديداري (بصري) از اركان و اِلمان‌هاي بسياري تشكيل شده است و اين مي‌تواند تشخيص نقطه صحيح براي شروع را مشكل و پيچيده كند. اگر شما براي تصميم در مورد طرح تبليغات و بازاريابي بصري و ديداري‌تان با خودتان كنار نيامده‌ايد و از لحاظ مالي هم در مضيقه هستيد، بنابراين براي ايجاد و نصب سازه‌ها، پوسترها و تبليغات در قسمت‌هاي مختلف فروشگاه‌تان راه سختي در پيش خواهيد داشت.

ادامه مطلب ...

زیر مجموعه ها

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش