طراحی داخلی و دکوراسیون رستوران-قسمت دوم

 

 

در ادامهء نکاتی که در قسمت اول دربارهء طراحی و دکوراسیون رستوران اشاره کردیم، در اینجا موارد دیگری را مورد بررسی قرار می دهیم:

طراحی ورودی رستوران: ورودی رستوران، اولین و آخرین تأثیر را بر روی مشتری میگذارد. ورودی رستوران باید به گونه ای طراحی شود که هم دعوت کننده باشد، یعنی باید مشتری را برای ورود به رستوران وسوسه و تشویق کند، و هم باید حسی را که مشتری در فضای رستوران تجربه خواهد کرد برای او تداعی کند. فضای ورودیِ رستوران باید به اندازه ای طراحی شود که در صورتِ همراهیِ مشتریان در درب ورودی، امکان تجمع برای آنها وجود داشته باشد، اما نباید آنقدر وسیع باشد که بین درب ورودی و سالن غذاخوری، فاصلهء زیادی ایجاد کند.

طراحیِ ورودی رستوران باید به گونه ای که مشتریان را در جهت های مناسب و مورد نظر شما (به عنوان صاحب رستوران) هدایت کند. هر اتفاق خوب و جذابی که دارد در رستوران شما رخ می دهد – غذاهای رنگینی که روی میزها سرو می شوند، طرح کافی شاپ و مشتریانی که در آن مشغول صرف نوشیدنی و دسر هستند و…- باید از ورودیِ رستوران قابل رؤیت باشد تا مشتریان بیرون برای ورود به رستوران شما مجذوب و متقاعد شوند.

طراحی آشپزخانه رستوران: واضح است که آشپزخانه رستوران هم برای تجهیزات و لوازم رستوران و هم برای پرسنل رستوران فضای کافی و مناسب را تأمین کند. این تجهیزات آشپزخانه میتوانند اجاق ها، فرها و مایکروفرها، جوجه گردان ها، سرخ کن ها، ماشین ظرفشویی، سینک های نگهداری و شستشوی ظروف و قفسه های آشپزخانه و خشک کن ها را شامل شوند. به دلیل رفت و آمدهای سریع پرسنل در فضای آشپزخانهء رستوران ها، این فضاها باید از وسعت کافی برخوردار باشند.

مجموعه: مقالات بیشتر
تعداد بازدید: 952

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش