slideshow (en)

مزاياي دكوراسيون داخلي رستوران

 

 چرا طراحي داخلي؟

وقتي با مشاور طراحي دكوراسيون داخلي مشورت مي‌كنيد، هدف‌تان اين نيست كه طرح و سليقه‌ي شخصي‌تان درباره شكل و شمايل داخليِ رستوران‌تان را به مشتري تحميل كنيد. موضوع اين است كه بايد سيلقه‌ي مشتريان و ديدگاه‌هاي كارشناسانه‌ طراح فضاي داخلي رستوران خود را با يكديگر درآميزيد و دكوراسيون منحصربه‌فرد و جذابي خلق كنيد.

 بايد به مشتريان خود اجازه دهيد ديدگاه‌هاي خود را ارائه دهند و نوآوري به‌خرج دهند و انتظاراتي را كه از فضا و دكوراسيون رستوران مورد علاقه‌شان دارند سبك‌وسنگين كنند. به اين ترتيب، در نهايت مي‌توانيد فضايي را براي دكوراسيون داخلي رستوران‌تان شكل دهيد كه هم انعطاف‌پذيري لازم را داشته باشد، هم از اجزاء و تجهيزات مختلف به شكلي بهينه استفاده كرده باشد، هم كارايي و انتظاراتي را كه از فضاي موجود داريد برآورده كند، هم با انتظارات مشتريان‌تان هماهنگ باشد، و هم سازگار با تصوير ذهني و اهدافي كه براي كسب‌وكارتان ترسيم كرده‌ايد. 

 

طراحي دكوراسيون داخلي، شيوه‌اي براي پاسخ به سؤالات در خصوص طراحي

 • پوسيدگي و استهلاك لوازم، تجهيزات و مبلمان، چه تأثيري رو كيفيت دكوراسيون داخلي دارد؟
 • گذر زمان چه تأثيري روي كيفيت تجهيزات و لوازم بكاررفته در دكوراسيون دارد؟
 • رنگ‌ها، نوع و كيفيت‌ِ آنها چه تأثيري روي دكوراسيون داخلي رستوران دارد؟
 • هر يك از اجزاي بكاررفته در دكوراسيون، چه ارتباطي با ساير اجزاء و در مجموع با كل دكوراسيون دارد؟
 • چه كالاها و خدماتي را قرار است در اين فضا عرضه كنم؟

مشاوره با طراح دكوراسيون مي‌تواند به صرفه‌جويي در زمان و هزينه به شما كمك كند

 • طراح حرفه‌اي دكوراسيون داخلي اين توانايي را دارد كه قبل از اجراي عمليِ طرح دكوراسيون فضاي شما، آن را در قالب تصاويري براي شما به نمايش مي‌گذارد تا جزئيات را قبل از اجرا و نصب، به‌طور شفاف ببينيد. به همين دليل، از طريق اين پيش‌نمايش، ميتوانند در وقت و هزينه‌ي شما صرفه‌جويي كنند.
 • مؤسسه‌ها و شركت‌هاي ارائه‌دهنده‌ي خدمات مشاوره و اجرايي در خصوص دكوراسيون داخلي، مي‌توانند به شما بگويند كه براي تجهيز و طراحي و اجراي فضاي مورد نظرتان چقدر بودجه كنار بگذاريد. 

خدمات مديريت حرفه‌اي پروژه چيست؟

 • شركت يا مؤسسه‌ي طراح دكوراسيون داخلي به دو صورت مي‌تواند با صاحبان كسب‌وكارها همكاري كند: 1- كل پروژه را از مرحله‌ي ايده‌پردازي تا اجرا و راه‌اندازي به‌طور 100 درصد در اختيار بگيرد،  2- به صاحبان كسب‌وكار كه خودشان به عنوان مجري فروشگاه يا رستوران مشغول به كار هستند يا از طريق پيمانكار ديگري اين كار را انجام مي‌دهند، خدمات مشاوره ارائه مي‌دهند و به عنوان مشاور و ناظر در محل حضور دارند.
 • شركت يا مؤسسه طراحي دكوراسيون داخلي مي‌تواند فقط به عنوان يك هماهنگ‌كننده با اصناف مختلف (از جمله، مهندسان و تكنسين‌ها، برق‌كارها، نجارها و آهنگرها، معمارها و …) در ارتباط باشد تا اقدامات پروژه دكوراسيون به بهترين نحو انجام بگيرد.
 • مديريت سفارش و خريد كالاها، لوازم و تجهيزات مورد نياز براي دكوراسيون يا مديريت نقل و انتقال آنها به فضا
 • ارائه خدمات متنوع و جانبي از طراحي تا اجراي دكوراسيون

خلق يك تصوير

فعالان حوزه‌ي طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي فضاهاي كسب‌وكار، از جمله رستوران، كافي‌شاپ، سوپرماركت و هايپرماركت و … به خوبي از انتظارت و نيازهاي مراجعان و مشتريان خود شناخت و اطلاع دارند. اين مؤسسات و شركت‌ها مي‌دانند چگونه فضايي را كه در اختيارشان قرار مي‌دهيد به محيطي منحصربه‌فرد و متمايز براي كسب‌وكار، در انواع آن، تبدل كنند. فضايي كه هم سطوح بالايي از جذابيت و راحتي را براي مشتري فراهم كند، هم احساس راحتي و آسايش را براي پرسنل.

بكارگيريِ آخرين فناوري‌هاي روز در حوزه‌ي طراحي فضاهاي كسب‌وكار و بهره‌مندي از ذوق و تخصص طراحان و متخصصان دكوراسيون داخلي و همچنين برخورداري از تيم مجرب و كاركشته در اجراي طرح‌هاي تأييدشده در فضاي تعيين‌‌شده و مونتاژ تجهيزات و لوازم به بهترين شكل ممكن و هم‌جهت با اهداف معين‌شده براي فضاي كسب‌وكار، همگي به تحقق تمام و كمال انتظارات صاحبان كسب‌وكارها منجر خواهند شد.

 

تهیه و تنظیم در تحریریه ریتیل ایران

منبع: www.maxeyhayse.com

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

Category: مقالات بیشتر
Hits: 1055

projects

Teknoland Stores

تکنولند تیتر   

Read More

Shamshiri Restaurant
Padideh Shandiz

blog

Alto Rosario store
ELEVENPARIS store
Nike+ Run Club

news

BWM Office

 

 

Read More

cantact us

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

         
© 2015 Roberduman.com. All rights reserved

news letter