رستوران گاگنو

تجربه حضور در این رستوران که تنها از طریق دعوت ممکن است، با سفر به 333 سال پیش آغاز می شود. از مهمان‌ها در ورودی که به یک کلبه از جنگل های سیاه و یک ساعت شماطه دار در کنار سه زنی که لباس های سنتی پوشیده اند، مزین شده است، استقبال می شود.

 

  

مهمان‌ها در حالی که در طول تاریخ قدم می زنند وارد بخش کوکتیل می شوند. این بخش که یادآور یک مغازه آهنگری است توسط یک آهنگر واقعی ساخته شده است. آتش، چکش و میله های کوره که همگی به عنوان نقاط اوج گاگنو معاصر EB 333 شناخته می شوند، در این سالن قرارگرفته اند.

 

 

بخش اصلی شام مهمانان هنگامی آغاز می شود که وارد سالنی می شوند که در آن آبنماهایی از سقف تا زمین بر روی پرده هایی مشکی کشیده شده اند و مهمانان در حالی که از راهروهایی که سراسر آینه هستند عبور می کنند با این آبشارها مواجه می شوند.
مهمانان وارد فضایی که همه چیز آن برگرفته از جنگل های سیاه و آکنده از صدای آب های جاری و آواز پرندگان است، می شوند. هوای این سالن خنک و مرطوب است. محیط رستوران تاریک است و تنها رگه هایی از نور از میان درختان وارد فضای رستوران می شود. رایحه خاک و چوب شما را به جنگلی سوررئال در هزار مایلی نسخه اصلی آن می برد.

 

 

شش میز بزرگ در میان خزه های این جنگل جا خوش کرده اند.در اینجا آشپزهای حرفه ای با استفاده از طعم های غنی جنگل های سیاه غذاهای خود را آماده می کنند. غذاها در این رستوران جلوی چشم مشتریان و تحت نظر سه سرآشپز ستاره دار تهیه و سرو می شوند.

 

 

 

 

تهیه و تنظیم در تحریریه ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

مجموعه: مقالات بیشتر
تعداد بازدید: 302

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش