طراحی فروشگاه Louis Vuitton

این مکان ابتدا در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد و از ان پس پذیرای بسیاری از برند های به نام دنیا بوده است. به همین خاطر Peter Marino  تصمیم گرفت تا از ایده های فرهنگی, تاریخی, و مهندسی استفاده کند. ساختمان اصلی این فروشگاه یک بنای گچی فلزی متعلق به سال ۱۸۸۰ است, که نشانه هایی از ساختمان اصلی همچنان در طراحی دیده میشود. طرح جدید Louis Vuitton  از خود بنا تا نور پردازی و المان های داخلی از یک گالری هنری برگرفته شده است. ریزه کاری های دستی, تضاد های ایجاد شده توسط مبلمان ساخته شده از سنگ, چوب بازیافتی, چرم و سنگ , این محیط را به یک جای خاص تبدیل کرده است.

 

خرده فروشی

 

سه ستون اصلی این مغازه توسط نقاش  ژاپنی با طرحی خاص نقاشی شده که یاد آور دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی است. پشته این ستون ها - دیوارها زاویه دار طراحی شده اند تا که این نقاشی ها نقطه توجه مرکزی طرح باشند. این در حالیست که این زوایا باعث می شود مشتریان به صورت خودکار مجبور به گردش شوند. 

 

طراحی هایپر مارکت 

به علاوه, هنرمند ایتالیایی Giuseppe Penone  مجسمه ای خاص از جنس برنز و چرم برای مرکز این فروشگاه ساخته است که نشانی از استحکام طبیعی است. در داخل این مغازه مبلمان خاص و دیگر اجزا را میبینید که همگی توسط طراحان معروف ساخته شده اند.

 

طراحی سوپرمارکت

 

 

تهیه و تنظیم در تحریریه ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

مجموعه: مقالات بیشتر
تعداد بازدید: 298

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش