فروشگاه مواد غذایی فِنویک در نیوکسل انگلستان

دکوراسیون فروشگاهی

 

اولین فروشگاه فنویک در سال 1882 توسط جیمز فنویک افتتاح شد که امروزه همچنان به فعالیت خود در نیوکسل ادامه می دهد. کادا دیزاین به تازگی بخش مواد غذایی این فروشگاه تاریخی را بازسازی کرده است.

 هدف اصلی برای این بازسازی توسط کادا دیزاین این بود که در طراحیِ جدید بخش غذایی فروشگاه فنویک، بار دیگر بر روی محصولات تازه و باکیفیت این فروشگاه که شامل محصولات محلی و بین المللی می شود، تاکید شود. مسئولیت گروه طراحی کادا این بود که یک طراحی داخلی منحصر به فرد برای بخش های مختلف غذایی متشکل از بخش ماهی، بخش گوشت، بخش گِیم که یک تولیدکننده مهم محلی است، بخش شکلات، بخش قهوه و بخش آبمیوه رقم بزنند.

 

طراحی هایپر مارکت

 

برای مشتریانی که قصد داشته باشند غذای خود را داخل فروشگاه بخورند چهار بخش طراحی شده است: قنادی و نانوایی Mason+Rye که قهوه نیز در کافی شاپ خود سرو می کند، رستوران و بار مدیترانه ای فیگو، رستوران آسیایی کوسایی و یک بار غذاهای دریایی از ماهی های آب شور. تک تک این عناصر، یک محیط دلچسب را در بخش مواد غذایی فروشگاه فدویک ایجاد کرده اند.

 

طراحی سوپرمارکت

 

فدویک برای ساخت دو رستوران جدید با تری لیبوم رستوران دار برجسته شریک شده، که این رستوران ها نیز توسط کادا طراحی شده اند. استفان ریچاردسون طراح کادا توضیح داد که قصد فروشگاه فدویک برای ساخت این فروشگاه مواد غذایی تبدیل این محل به یکی از مقاصد زیبا و منحصر به فرد نیوکسل بوده است. ریس مک کینل رییس بخش غذا و کیترینگ فروشگاه فدویک گفت: ما می خواستیم که یک رستوران و فروشگاه بی نظیر در قلب نیوکسل ایجاد کنیم که احساس می کنیم به این مهم دست یافته ایم.

طراحان اصلی این طرح استفان ریچاردسون و کاترین پروت بودند.

 

طراحی هایپرمارکت

 

تهیه و ترجمه در : ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

مجموعه: مقالات بیشتر
تعداد بازدید: 177

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش