درباره شلف تاکرها بیشتر بدانیم

شلف تاکر

 

چه میشد اگر می توانستید کارمندی داشته باشید که هیچ وقت تاخیر نداشته باشد, مریض نشود یا مرخصی نرود, و همواره بدون خستگی به ترویج و تبلیغ محصولات شما بپردازد و در عوض چیزی از شما طلب نکند؟ حتی تصور همچین چیزی سخت است؟ در حقیقت داشتن چنین کارمندی خیلی ساده است. شلف تاکر ها یا همان فروشندگان بی صدا همواره در هرجایی که شما آنها را قرار دهید به تبلیغ محصولات شما میپردازند و فروش شما را افزایش میدهند.

 شلف تاکر چیست؟ 

شلف تاکر ها علامت های کوچکی هستند که به لبه قفسه های خرده فروشی متصل میشوند. این محصولات تا به امروز عموما به عنوان نوار های داده شناخته شده اند در حالی که انواع دیگری از آنها نیز موجود است. شلف تاکر ها راهی موثر در ارتباط با مشتریانی هستند که در حال قدم زدن در بین قفسه های یک فروشگاه هستند.

با وجود قفسه هایی پر از اجناس مختلف, برای مشتریان سخت است که بدانند توجه خود را به کدام سمت بسپارند. با وجود رنگ هایی پر زرق و برق و بازاری رقابتی بین برند های مختلف، برای مشتریان خرید کردن سخت است. پس چگونه میتوان مشتریان را راهنمایی کرد؟ بهترین راه برای انجام این امر استفاده درست از شلف تاکر هاست که با استفاده از آنها می توان به تبلیغ یک سری محصولات پرداخت. علاوه بر این امر می توان اطلاعات کافی از محصولات را در اختیار مشتریان قرار داد تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

 به طور کلی حضور شلف تاکر ها در فروشگاه ها راهی برای افزایش فروش, ایجاد راحتی برای مشتریان, کمک به تامین کنندگان اجناس, و در نهایت راهی کم هزینه برای داشتن تجارتی بهتر در یک فروشگاه است.

ازگیل ارس، پل ارتباطی شما با مشتریانتان

www.ezgil.com

 تهیه و تنظیم در : ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

مجموعه: مقالات بیشتر
تعداد بازدید: 505

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش