7 ايده بيزينسى براى روز پدر

 

روز پدر براى من يكى از بهترين روزهاى سال به حساب مى آيد چون در اين روز بچه هاى من تمام مدت محبتشان را به من نشان مى دهند و اين روز فرصت مناسبى است تا با راه اندازى چند كمپين، مقدارى هم پول به دست بياوريم.

به عنوان صاحب يك بيزينس، اين وظيفه شما است تا دنبال بهانه اى باشيد تا مشتريان را به فروشگاه يا وبسايت خود بكشانيد.
وقتى كه روز پدر نزديك مى شود، فرصت مناسبى به دست مى دهد كه با بهره گرفتن از ايده هاى جديد، سود و فروش خود را بالا ببريم.
همسران، فرزندان و حتى نوه ها در اين روز به دنبال خريد هديه هاى ويژه براى مردان هستند، پس چرا ما با دادن ايده هاى متفاوت كار آنها را آسان نكنيم و به آنها كمك نكنيم تا اين روز را به يادماندنى تر كنند؟

 


اينجا به ٧ ايده بيزينسى براى روز پدر اشاره خواهيم كرد:
١. شما براى پدرى كه همه چيز دارد چه مى خريد؟ فروشگاه ها و وبسايت ها مى توانند با ارائه چندين راهنماى خريد هديه به مشتريان خود، اين پروسه را آسانتر كنند.
٢. يك پيشنهاد تركيبى ارائه دهيد. بدين شكل كه در صورت خريد چند محصول باهم تخفيف ويژه اى به مشتريان تعلق بگيرد كه آنها را از خريد يك محصول منصرف كند.
٣. پيشنهاد كادو كردن رايگان هديه ها هميشه براى همسران و فرزندانى كه بسيار مشغول هستند، جذاب است.
٤. كمپينى به راه بياندازيد كه اگر كودكان براى پدرانشان خريد كنند، به آنها تخفيف تعلق خواهد گرفت. مطمئن باشيد كه آنها بزرگترها را كه شايد به دنبال هديه هاى گرانترى باشند را نيز به فروشگاه شما خواهندآورد.
٥. اگر به عنوان يك كارآفرين خدماتى را به مشترى ارائه مى دهيد بهتر است با اضافه كردن هدايايى ملموس آنها را به انجام اين بيزينس ترغيب كنيد. به عنوان مثال اگر مى خواهيد بسته ده جلسه اى آموزش گلف را به مشتريان عرضه كنيد، با اضافه كردن يك بسته تجهيزات رايگان گلف در كنار آن متقاضيان بيشترى خواهيد داشت.
٦. در اين روز مشتريانى كه خود پدر هستند را با يك هديه ويژه، كارت و يا دعوتنامه به ياد بياوريد.
٧. در فروشگاهتان جشنى براى مشتريان و به ويژه كودكان ترتيب دهيد تا ازدحام و جذابيت اين جشن عده بيشترى را به فروشگاه شما بكشاند.
مانند تمام كمپين هاى ديگر ايده هاى بيزينسى براى روز پدر نيز بايد جذاب و تك باشند كه با پيامى روشن سعى دارند توجه مشتريان را جلب كنند.
شما براى اين روز پدر چه برنامه اى داريد؟

تهیه و تنظیم : ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

 

مجموعه: مقالات بیشتر
تعداد بازدید: 116

پروژه ها

فروشگاه تکنولند
رستوران شمشیری
پدیده شاندیز

بلاگ

فروشگاه Alto Rosario
فروشگاه ELEVENPARIS
فروشگاه نایک

اخبار

طراحی دفتر BWM
روانشناسی در بازاریابی
نام تجاری - برندینگ

تماس با ما

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

         کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت رابردومان میباشد.

خبر نامه

طراحی و بهینه سازی توسط نونگار پردازش