slideshow (en)

فروشگاه مودهاس در آلمان

 

در ابتدای مارچ ۲۰۱۷, Modehaus Reichle  در پی یک تغییر جزئی ۱۶۰ متر فضای جدید را در بخش محصولات زنانه به فروشگاه خود اضافه کرد.  " ما تلاش کردیم یک فضای ارگانیک را طراحی کنیم که فروشگاه را به چند بخش تقسیم کند تا بتوانیم در هر یک از آنها گروه محصولات خاصی را به نمایش بگذاریم."

  

 

 در هسته این فروشگاه که المان اصلی طراحی قرار گرفته است کمترین چیدمان جنس نیز وجود دارد.  لایه بعدی که لایه مرکزی فروشگاه است, تراکم جنس بیشتری نسبت به هسته دارد و هرچه به دیواره ها نزدیک تر میشویم تراکم جنس بیشتر میشود. این لایه بندی برای راهنمایی مشتری طراحی شده ولی در عین حال به فروشگاه اجازه میدهد تا اجناس خود را راحت تر های لایت کند, همانند درخت وسط فروشگاه که نقطه تمرکز طراحی این فضاست.  

 

 

شاخه های این درخت بر روی سقف فروشگاه حرکت میکنند و به فریم های آویز لباس میپیوندند که تاکیدی بر روی افزایش تراکم جنس از کم به زیاد است. " در تجهیز این فروشگاه استفاده از محصولات با کیفیت در الویت کار ما قرار داشت که به همین خاطر شاخه های درخت از جنس بلوط خلس و بدنه ان با پوشش مسی ساخته شده اند. همچنین الباقی آلمان ها نیز از پروفیل های خاص و هارد وود ساخته شده اند که نشانی از کیفیت برند نیز میباشد."

 

 

 

تهیه و تنظیم : ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

 

Category: مقالات بیشتر
Hits: 499

projects

Teknoland Stores

تکنولند تیتر   

Read More

Shamshiri Restaurant
Padideh Shandiz

blog

Alto Rosario store
ELEVENPARIS store
Nike+ Run Club

news

BWM Office

 

 

Read More

cantact us

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

         
© 2015 Roberduman.com. All rights reserved

news letter